Colibri Colibri
 • Owl Image
  xx

  זה עניין של כימיה

  לאירוע מושלם, כבר מההתחלה, חשוב שיווצרו חיבור וכימיה בינכם לבין הדי ג'יי, או חברת המוזיקה שבה תבחרו. הכימיה היא גורם מאוד משפיע להצלחת האירוע , עליכם להרגיש שהדי ג'יי הוא כמו חבר, שהתקשורת זורמת ונעימה ושאתם מבינים אחד את השנייה, אלו ישליכו גם על האירוע ויהפכו אותו ליותר הרמוני, שמח ומלא באנרגיות טובות.

 • אנרגטי ועוצמתי באמת

  בדקו שבחרתם בדי ג'יי שיודע ליצור באולם אוירה סוחפת ואנרגיות חיוביות , גם מבלי שהקהל יצטרך להשקות עצמו באלכוהול. הדי ג'יי צריך ליצור את ההתרגשות וההתלהבות אצלכם החל משלב הפגישה המוזיקלית. לנו יש אולפן מוזיקלי, זוג שנכנס אלינו מרגיש כבר מהרגע הראשון את האנרגיות, את ההתרגשות שלנו איתו וכבר יכול לראות את הטירוף והשמחה שיהיו על רחבת הריקודים ביום האירוע.
  כל זוג שנכנס אלינו ומחליט לבחור בחברה למוזיקה Twins Djs זוכה לליווי אישי וצמוד הכולל דיילת שירות , החל מיום הפרזנטציה , במשך מהלך האירוע ועד לשיר הסיום.
  אז אם אתם רוצים לשמוע עוד עלינו ולבנות לכם אירוע מושלם, מוזמנים לפגישה אתנו, נשמח לדבר ולהרחיב עוד בסטודיו שלנו, הקפה עלינו...

 • אין חכם כבעל ניסיון

  בארגון אירוע מורכב וחשוב כל כך, אתם לא יודעים לאיזו הרפתקה אתם נכנסים, לכן חשוב לבדוק את הניסיון והותק של הדי ג'יי. לא בהכרח, האירוע שלכם ידמה לזה של החברים שלכם, כפי שבישראל יש מגוון עדות, סגנונות וטעמים מוזיקליים, רוב האירועים הם שונים, מגוונים, מושפעים מהאופי של קהל היעד המגוון שמגיע לכל אירוע.

 • היקר הוא הטוב ביותר?

  לא בהכרח המחיר הוא הקובע, כמובן שהוא אלמנט מאוד חשוב בתקציב הסגירה הכולל לאירוע ופעמים רבות המחיר מהווה גורם בסינון הראשוני לבחירת הדי ג'יי, אבל זכרו שאתם לא קונים מוצר מדף. אל תנסו לקצר את התהליך ומיד לשאול בשיחת הטלפון את הדיג'יי לגבי התשלום , שבו איתו בפרזנטציה מקדימה, גם אם זה ייקח עוד שעתיים מזמנכם. מוזיקה מותאמת לקהל יעד ולאופי מסוים של אירוע זה אומנות ממש, ואומנות צריך לבחון בעומק ובסבלנות, כמו שאת בוחנת עשרות קטלוגים של סלוני כלות ומשקיעה את כולך בבחירת השמלה המושלמת. מנגד, זכרו שלא בהכרח היקר הוא הטוב יותר.

 • איש העולם הגדול

  די ג'יי שיודע להמציא את עצמו מחדש בכל אירוע הוא כזה שיש לו השכלה מוזיקלית ותרבותית רחבה. למעשה הוא חייב להיות מפיק מוזיקלי, לשנות ולהתאים את המוזיקה שלו באופן מדויק לכל אירוע, ליצור את הפיינליסט הנכון של גרסאות ורמיקסים מוזיקליים ולא לחזור על מה שהשמיע כבר באירועים אחרים. מה שהצליח בחתונה של אפרת ודן למשל, לא בטוח שיצליח אצלכם כי המשפחות שונות והחברים אחרים.
  רבים יודעים לפזר הבטחות שווא אבל מאכזבים ברגע האמת. די ג'יי מנוסה ומעמיק יודע לתת מענה לז'אנרים, שפות וסגנונות שונים, הוא מבין בתרבויות רבות וכמו הופך עצמו לזיקית, בהתאם לאופי האירוע. הוא יכול לכוון למוזיקה רוסית, ספרדית , לקהל דתי או אפילו לחובבי רוק כבד והיפ הופ . ישראל של 2016 היא קיבוץ גלויות גדול מאוד הכולל מגוון של עדות, תרבויות וקהל שמחפש מגוון של סגנונות מוזיקליים , לכן עליכם לבחור בדי ג'יי שהוא איש העולם הגדול, מבין בתרבויות ויודע להבחין בין המוזיקה העכשווית והעדכנית לבין להיטים נוסטלגיים שיתאימו לקהל ספציפי באירוע .

 • מרגישים בבית

  בחרו בדי ג'יי או חברה למוזיקה שגורמים לכם להרגיש חמימות וקבלה, כשבפגישה עמם תרגישו כאילו באתם הביתה, שאתם משמעותיים וחשובים עבורם, כאילו האירוע שלכם הוא הראשון שבו הם עומדים על במה וצריכים להוכיח עצמם מול מאות אנשים.

 • Owl Image

  התאמה אישית

  בחרו בדי ג'יי שיקלוט את האישיות והסגנונות המועדפים שלכם, כזה שיכול להתחבר לכל לקוח, להמציא את עצמו בכל יום מחדש ולתת מענה ייחודי. התעקשו על די ג'יי שהוא לא מונוטוני אלא כזה שיודע לגוון ולהגיש מוזיקה שונה בכל אירוע, לפי טעם ואופי הקהל. שימו לב שהוא בוחר בגרסאות רמיקס המותאמות לעולם החתונות כי יש גרסאות רבות ברשת שלא ראויות להתנגן באירועים. עליו לדעת לבחור את הגרסאות הנכונות ולנגן אותם בזמן הנכון, בנוסף הוא צריך לנגן 'שירים' מלאים ולא דלים הכוללים רק בית ופזמון. יחד עם זאת, די ג'יי הוא לא קוסם וצריך לעזור לו להגיע למקסימום היכולת, לכן כוונו אותו בפגישה המוזיקלית וצרו יחד תיקייה של קטעי מוזיקה מועדפים.

 • ייחודיות

  אל תנסו להתאים את האירוע שלכם לאירוע של מישהו אחר או להשוות ביניהם. יכול להיות שתנכחו באירוע שהמוזיקה שתנוגן בו היא לא הסגנון המועדף עליכם, אבל הדי ג'יי מסוגל לסגנונות רבים ושונים, לכן עליכם למדוד את יכולותיו במספר אירועים. יש כאלו שמוזמנים לאירועים רבים בחודש, זוגות מספרים לי שהם נכחו במספר אירועים שהתקיימו בזמן קצר באולמי הנסיכה למשל , ואז יוצא להם לשמוע שוב ושוב את אותם השירים כל הזמן. די ג'יי שבא עם פלייליסט קבוע שאותו הוא מנגן מאירוע לאירוע עלול לנגן בחתונה שלכם קטעי מוזיקה שהם ממש רחוקים מהסגנון שלכם. חפשו גם אחד שיכול לענות על הציפיות שלכם, יודע לתת מענה מוזיקלי מדויק ומראש להגיע ערוך מוזיקלית לפגישה .

 • צאו מהרשת

  לא כל מי שיודע לשווק עצמו היטב ברשתות החברתיות ולהיות כוכב בפייסבוק, הוא בהכרח די גיי מקצועי שיכול לבנות לכם אירוע מוצלח. סרטונים ביוטיוב, או תגובות מוזמנות באינטרנט יכולות להראות את הדי ג'יי כמלך העולם אבל את האמת לגביו תגלו כשתיפגשו עמו ותבחנו גם כמה אירועים שבהם הוא מנגן. ראשית, הגיעו לפגישה הראשונית וקבלו ממנו את כל האינפורמציה כך שיהיה לכם מדד לגבי הבנתו המוזיקלית, אחר כך לכו לראות אותו בכמה אירועים, בדקו איך הוא מתמודד למשל עם אירוע קטן של 200 מוזמנים. זה ייתן לכם מדד הרבה יותר טוב מאשר סרטונים באורך דקה וחצי, או טוקבקים מזויפים שנכתבו על ידי שגריריו של הדי ג'יי. לכו לראות אותו ב'לייב' וכשאתם שם אל תמהרו לצאת אחרי חמש דקות אלא שהו בלפחות שני חלקים של האירוע.

 • זמינות ואמינות

  למרבה הצער, לא חסרים דיג'ייס שמסננים לקוחות או מתנהלים בשטחיות ובחוסר סובלנות. די ג'יי שראוי לכם הוא אדם אכפתי שיהיה זמין לכם בכל עת, הוא יחזור תמיד להודעות שתשלחו לו והפגישות איתו ימשכו יותר מעשר דקות. דעו שפרזנטציה צריכה להיערך לפחות שעתיים ואסור לכם להסתפק בקבלת פלייליסט בווטסאפ או בתקשורת דרך הווטסאפ. עליכם להתעקש על פגישה עם הדי ג'יי עצמו ולא עם מנהלו האישי, באם הוא מחזיק אחד כזה, אחרת ביום האירוע לא תיווצר אינטראקציה בינכם לבין הדי ג'יי, הוא לא יכנס באמת ללב שלכם ולא יהיו בינכם לבינו קשר חם ומחויבות הדדית, אלא יחס מנוכר וקריר.

 • יכולת גיבוי וניווט

  די ג'י הוא לא רק זה שמנגן מוזיקה , אלא מי ששותף למרכיבים רבים אחרים שבאירוע. עליו לדעת לסנכרן מול כל הספקים, מול מנהל האירוע, להגדיל ראש ולהיות מסוגל לנווט את האירוע, להיות במודעות כל הזמן למתרחש וכמו לנצח ולנהל אותו מעמדת המוזיקה. די ג'יי הוא בעצם ביג בוס , מי שמנצח על כל המקהלה וצריך לתת תחושת בטחון במשך כל האירוע, בעיקר במצבים של עיכובים או פאשלות לא מתוכננות. לנו זה קרה פעמים רבות, למשל במקרה של אירוע שבו הדיג'יי ששכרו החתן והכלה לא הגיע ביום האירוע,
  אלו סיטואציות מורכבות שאנו יודעים להתמודד איתן, ולשמר את מהלכו התקין של האירוע ובכל זאת לגרום לקהל לצאת ממנו כשהוא שבע ומרוצה.

 • ליווי צמוד וממושך

  - יש שם בחוץ הרבה דיג'ייס שמנסים לקפוץ על אלף אירועים בערב אחד, לכן תוודאו שהדי ג'יי שבחרתם הוא איש מחויב שישא אתכם במשך כ¬ל הערב עד שתחליטו לסגור את המוזיקה, גם אם זה יהיה בשעה 3:00 לפנות בוקר. תנו לדי ג'יי להיכנס לאתגר האמיתי, לרצות אתכם ואת הקהל שלכם ולהגשים לכם את החלום כמו שצריך. שאלו חברים שלכם ולקוחות אחרים שחוו אותנו, ה - Twins Djs והם ידעו לספר לכם על המענה המושלם שהם זכו לו החל מהפרזנטציה, הפגישה המוזיקלית ועד ליום האירוע ואחריו.